Свято урожаю та подяки відбулося в навчально-виховному комплексі села Самоволя

Дата: 20.10.2017 18:44

19 жовтня в НВК "ДНЗ-ЗОШ І ступеня" с. Самоволя  відбулось свято осені. У  святково прикрашеній залі вітала всіх присутніх Чарівниця-осінь, відлітаючі у вирій журавлики, господар та господиня – гарбузи,  яких  майстерно виготовили вихованці з педагогами. Найменші дітки – вихованці садочка у вбранні горобинок та грибочків потішили гостей своїми пісеньками та таночком з парасольками. Школярі представили увазі публіки таночки «Ой у лузі калина», частівки, сценку «На гостину до осені» і пригостили всіх присутніх вінегретом з нового врожаю. А на кінець свята дітки  всі разом  подякували Богу за мирне небо , за щедрий урожай, який зібрали у здоров’ї та благополуччі.

На виховний захід  завітали начальник відділу освіти та молоді , соціального захисту, медицини , культури та спорту Ніна Петренко та керівник Іваничівського  представництва Фонду І. Палиці «Тільки разом» Петро Кислий. Ніна Адамівна подякувала учасникам свята за високу майстерність і хвилини радості та задоволення від свята і сказала , що село, хоч невеличке, але самобутнє , зі своїми традиціями, які змалку прищеплюються діткам.