Вечір-реквієм «Сльози Божої Матері»

Дата: 28.11.2017 20:20

З метою вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933років,   виховання патріотичних почуттів, любові до рідного краю та історичної пам’яті в закладах освіти та культури Павлівської сільської ради пройшли тематичні заходи.

Так, 24 листопада  в ЗОШ I-II ст. с.Трубки був проведений вечір-реквієм «Сльози Божої Матері». Здобувачі освіти декламували поезію, наводили історичні факти, статистику демографічних втрат. Хвилиною мовчання та запаленням пам’ятної свічки, вшановано жертв трагічних подій. А також, хорошим доповненням заходу, стала тематична виставка літератури. Вечір-реквієм  підготували педагог-організатор закладу освіти та завідуюча клубом с.Трубки Н.Шкарадюк.