Павлівська громада: відбувся конкурс читців присвячений 147-й річниці пам'яті Лесі Українки

Дата: 20.02.2018 20:35

Як шана пам'яті славетній землячці Лесі Українці звучали її безсмертні слова на конкурсі читців «Мій любий краю», що відбувся  в Павлівській громаді.

З- поміж   11-ти  учасників, які  представляли  клубні, освітні заклади громади та змагалися у двох вікових категоріях, журі у складі Ніни Петренко - заступника голови-начальника гуманітарного відділу, Олени Шумик –провідного спеціаліста, Наталії Хомін - вчителя української мови та літератури ЗОШ I-III ст. с.Павлівка, Оксани Біляк-заступника з виховної роботи ЗОШ I-III ст. с. Риковичі, важко було обрати кращих. Конкур­санти представляли членам жу­рі один поетичний твір Лесі Українки  або її композицію. Оцінювали учас­ників конкурсу за кількома кри­те­ріями: рівень виконавської майстерності, дикція, поста­нов­­ка голосу, сценічна культура, своєрідність манери виконання,акторська гра.

Всі учасники старанно готувалися і показали хорошу виконавську майстерність,  вміння само­виразитись.

Так, III-тє місце отримала Катерина Федорук (клуб с.Топилище), II-ге  місце- Тетяна Шкарадюк –(клуб с.Трубки), а I-ше призове місце виборолила  Софія Шелест (БК с.Риковичі) та  були нагородженні грамотами  гуманітарного відділу.  Читці конкурсу Ірина Деребага (клуб с.Самоволя), Вікторія Лагода (БК с.Старий Порицьк),Олена Погутяк (БК с.Жашковичі), Віталій Хомін (ЗОШ I-III ст.с.Павлівка) та учасники театрального колективу (БК с.Завидів) відзначені подяками  начальника відділу.

Переможець конкурсу буде представляти  Павлівську громаду  на обласному конкурсі читців «Мій любий краю», який відбудеться 25 лютого в музеї Лесі Українки в селі Колодяжне.