Акція по виготовленню новорічної іграшки -триває.

Дата: 13.12.2017 20:56

З давніх-давен діти робили іграшки власноруч – народ виховував майбутніх майстрів. Народна іграшка була в кожній хаті.

Бабусі вчили онуків, матері – доньок, старші сестри – молодших. Народна іграшка дожила до перших післявоєнних літ,
і лише потім її витіснили мільйони промислових стандартних забавок.

Адже під час виготовлення іграшок кожна дитина отримує, перш за все, радість спілкування в роботі, насолоду, яку відчуває в процесі виготовлення красивої іграшки. Скільки щастя, радості, захоплення приносять дітям роботи виготовлені своїми руками!

Так ,в клубі села Самоволя триває підготовка по виготовленню новорічної іграшки своїми руками,що будуть красуватися на головній ялинці громади.

Вироби своїми руками сприяють творчій діяльності у дітей, що так сьогодні важливо. Під час цього надзвичайно цікавого заходу панувала дружня атмосфера, діти ділилися своїми вміннями та враженнями.