Вітаємо водіїв Павлівської громади з днем автомобіліста та дорожнього господарства

Дата: 28.10.2017 21:11

Шановні автомобілісти та працівники дорожнього господарства Павлівської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята, яке об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів. Сьогодні автомобілі різних класів та розмірів є незамінними у розвитку будь-якої сучасної держави. Автомобілі дозволяють нам швидко пересуватися, встигати вчасно в потрібні місця, доставляти будь-які вантажі та подорожувати по найцікавішим країнам.

Вітаємо  усіх, хто вдень і вночі працює на автобусах, легковому та вантажному транспорті. Ви сидите за кермом різних авто, але усі Ви – на одній дорозі.

За кожним кілометром траси стоїть важка праця людей, які забезпечують безперебійний зв’язок між містами та селами, країнами та континентами, різними людьми.

Щиро бажаємо всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи, зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

З повагою та найкращими побажаннями,

Павлівський сільський голова                                                               Андрій Сапожник

Заступник голови                                                                                     Ніна Петренко