Виробнича нарада клубних працівників громади

Дата: 02.11.2017 21:24

2 листопада, за участі начальника відділу  освіти та молоді , соціального захисту, медицини , культури та спорту Ніни Петренко та провідного спеціаліста з питань культури Олени Шумик , відбулась виробнича нарада працівників клубних закладів громади.

В ході проведення наради Ніна Адамівна наголосила  на головних та першочергових питаннях діяльності галузі. Зокрема,організаційно-творча та фінансово-господарська діяльність  сільських клубних закладів за 10 місяців  та пріоритетні завдання на 2018 рік.

Про відзначення в громаді заходів присвячених Дню Гідності та Свободи, а також підготовці свят до  новорічно-різдвяного циклу,ознайомила  Олена Шумик.

У рішеннях, які були прийняті за результатами наради, основний акцент було зроблено на модернізацію клубної діяльності на селі. А також, збереження та зміцнення матеріальної бази, поліпшення ефективності роботи клубних закладів громади на основі поєднання традиційних та новітніх форм і методів культурно-дозвіллєвої діяльності спільно із закладами освіти.

На завершення наради обговорено питання,щодо відзначення 9 листопада Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.