1 жовтня вшановуємо людей поважного віку!

Дата: 29.09.2017 21:54

Шановні жителі Павлівської громади поважного віку!

Від усієї душі вітаємо Вас з Днем людей солідного віку та Днем ветерана!

Цей день є визначним і особливим, адже кожен із нас повинен пам’ятати про свою історію, вшановувати і       надавати підтримку людям поважного віку, ветеранам, пенсіонерам, бо саме вони найбільше потребують нашої допомоги, нашої уваги.

Нехай ця осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, наповненою душевним теплом. Живіть довго і щасливо, будьте здорові.  Миру вам, оптимізму і благополуччя!

З повагою,

Павлівський cільський голова                                                                                                   Андрій Сапожник

Начальник                                                                                    Ніна Петренко