10 Листопада, 2019 р., 08:57
9 листопада в Будинку культури села Завидів відбувся  творчий звіт аматорських колективів та окремих виконавців «Хай повниться піснями Україна, хай буде мир і злагода в серцях». Ця дата була обрана не випадково, адже саме  цього дня відзначають Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.
07 Листопада, 2019 р., 20:26
Невблаганно і швидкоплинно біжить час. І те, що трапилось сьогодні, завтра вже стає надбанням історії. А знати, що було раніше, історію свого рідного краю, свого міста чи села, знати свій родовід – це священний обов’язок кожного із нас.
01 Листопада, 2019 р., 15:31
Щорічно у першу неділю листопада в Україні своє професійне свято відзначають люди, на яких покладена відповідальна робота із соціального захисту та соціальної підтримки населення. Зокрема, сьогодні, 1 листопада 2019 року, в  приміщенні Павлівського ліцею  вітали працівників соціальної сфери  Павлівщини.
15 Жовтня, 2019 р., 16:32
14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва та День Захисника України.