Пенсійне забезпечення

10 Грудня, 2018 р., 12:35
При призначенні пенсії за віком за  нормами статті 55 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" крім документів, визначених Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій, затвердженого Постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 № 22-1, необхідно надавати наступні довідки:
10 Грудня, 2018 р., 12:35
 Додати статтю
10 Грудня, 2018 р., 12:34
  Пенсія призначається з дня звернення за пенсією, крім таких випадків, коли пенсія призначається з більш раннього строку:
10 Грудня, 2018 р., 12:33
    Заява про призначення пенсії подається заявником особисто або через представника, який діє на підставі виданої йому довіреності, посвідченої нотаріально, безпосередньо до органу, що призначає пенсію, за місцем проживання (реєстрації), або законним представником  відповідно до законодавства за місцем проживання (реєстрації) заявника. У разі, якщо особа, якій призначається пенсія, є неповнолітньою або недієздатною, заява подається батьками або опікунами (піклувальниками) за місцем їх проживання (реєстрації).
10 Лютого, 2018 р., 12:26
   Нововолинсько-Іваничівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Волинської області 23 лютого 2018 року завершено фінансування пенсій та грошової допомоги за лютий  поточного року.